Trans-resveratrool – pulber, 10g

23,99

Trans-resveratrool on looduslik ühend, mis on kõige paremini tuntud punases veinis, mis võib toimida antioksüdandina, edendada südame-veresoonkonna tervist ja pikendada eluiga*.

Resveratrool on stilbenoid, looduslik fenool ja fütoaleksiin, mida mitmed taimed toodavad vastuseks vigastustele või kui taime on haigustekitajate, näiteks bakterite või seente rünnaku all. Resveratrooli allikad toidus on viinamarjade, mustikate, vaarikate, mooruspuumarjade ja maapähklite koor. Uuringud näitavad, et resveratrool toimib antioksüdandina, sirtuiini upregulaatorina ja pikaealisuse edendajana.

Laos

Kulleriga kättetoimetamine
Kohaletoimetamise summa 5,99 €. Eeldatav tarne laupäev, 22. juuni.

Kohaletoimetamine pakiautomaati
Kohaletoimetamise summa alates 3 €. Eeldatav tarne laupäev, 22. juuni.
Tootekood: TRESV Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Mis on trans-Resveratrool?
Resveratrool on stilbenoid, teatud tüüpi looduslik fenool ja fütoaleksiin, mida mitmed taimed toodavad vastuseks vigastustele või kui taim on patogeenide, näiteks bakterite või seente rünnaku all. Resveratrooli allikad toidus on viinamarjade, mustikate, vaarikate, mooruspuumarjade ja maapähklite koor. Looduslikult esineb kaks resveratrooli isomeeri: cis-resveratrooli ja trans-resveratrooli. Trans-Resveratrool on kõige stabiilsem ja kõige tihedamalt seotud terapeutilise tervisega. Uuringud näitavad, et trans-resveratrool toimib antioksüdandina, sirtuiini upregulaatorina ja pikaealisuse edendajana ning võib toetada südame ja südame-veresoonkonna tervist.

Trans-resveratrooli eelised ja kasutamine
Uuringud on näidanud, et trans-resveratroolil võivad olla järgmised eelised:

 • Toetab südame ja südame-veresoonkonna tervist
 • antioksüdantne ja põletikuvastane toime
 • soodustab tervislikku vananemist

Lisateave trans-resveratrooli kohta
Resveratrool on polüfenoolne ühend, mida oma struktuuri tõttu nimetatakse “stilbeeniks” ja see on praegu kõige levinum ja kõige paremini uuritud stilbeen (hoolimata sellest, et stilbeenid iseenesest on molekulide klass). Stilbeenid on kõige paremini tuntud Vitisi perekonnas (viinamarjade perekond), kuigi neid leidub paljudes taimedes. Resveratrooli tuntakse kõige paremini punases veinis. Resveratrooli võib esineda kahest isomeerist: trans-resveratrool ja cis-resveratrool. Paljud trans-resveratrooli toimeid ei ole täheldatud cis-resveratrooli puhul, sealhulgas põletikuvastase reaktsiooni moduleerimine. Trans-resveratrool võib toimida ka sirtuiini (tsütoplasma ja mitokondri valgud, mis on seotud energia piiramise ja ainevahetusega ning arvatakse olevat seotud vananemisega) ülesreguleerijana. See trans-resveratrooli mehhanism võib olla vastutav selle rolli eest pikaealisuse suurendamisel. Lisateavet trans-resveratrooli kohta leiate siit. Botanys Resveratrol on ≥98% puhas ja saadud Polygonum cuspidatum’ist.

Soovituslik kasutamine

Parimate tulemuste saavutamiseks:

 • Võtke 250mg suu kaudu kuni kolm korda päevas.
 • Maitsete suhtes tundlik? Segage julgelt pulbrit oma lemmiktoidu või -joogi hulka.
 • Hoida jahedas ja kuivas kohas valguse eest kaitstult.
 • 10-grammine purk sisaldab 40x 250mg annust.
 • Annuste täpseks mõõtmiseks soovitame kasutada milligrammi kaalu.

Koostis

Üks annus (250mg) sisaldab:

 • Trans-resveratrooli 250mg
 • Teised koostisosad: puuduvad
 • Ei sisalda kunstlikke värvaineid, säilitusaineid ega lisaaineid.

Hoiatused

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte kasutada, kui esineb ülitundlikkust toimeaine või ükskõik millise abiaine suhtes.

Kui te olete rase, imetate või arvate end olevat rase või kavatsete rasestuda, pidage enne kasutamist nõu oma arsti või apteekriga.

Mitte kasutada, kui pakendi turvaelement on katki.

Ei asenda mitmekülgset toitumist ja tervislikke eluviise.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.